FIFA 19 Title Update 7Hey FIFA Hayranları, 

Yeni yıla girerken, şu anda PC için mevcut olan ve yakın gelecekte PlayStation 4 ve Xbox One'da piyasaya sürülmesi planlanan FIFA 19 Başlık Güncelleme # 7'deki değişikliklerin bazılarını paylaşmak istedik. 

Örneklerle tüm ayrıntılara dalmadan önce, bu düzeltme ekinde görmeyi bekleyebileceğiniz önemli noktalardan bazıları:
 • Zamanlanmış Atış ve Finesse Shots sayısız alanlarını ele aldık ve ayarladık
 • Tuned Kaleci hareketi
 • Kariyer Modunda oyuncuların genel derecelendirmelerini alamadıkları ve bunun yerine birden fazla ekranda -1 -1 gördükleri sorunu düzeltildi. 

 

OYNANIŞ

En son tatillerden önce oynanışı ele aldığımızdan beri, sıklıkla duyduğumuz alanlara daha fazla etki getirecek değişiklikleri belirlemek için oyuncuların geri bildirimlerine yakından bakıyorduk. Kaleci hareketi ve Timed Finesse doğruluğu konusunda, özellikle kutunun dışından gelen endişeler vardı ve bugünün güncellemesi kapsamında kapsanan değişikliklerin bu alanlarda memnuniyetle bir gelişme getireceğini umuyoruz. Her zaman olduğu gibi, topluluğumuzdan gelen geri bildirimleri izlemeye devam edeceğiz.

ÇEKİM

ZAMANLI FİNE

Aşağıdaki sorunlara değinildi:
 • Zamanlanmış bir incelik atışının, zamanlanmış bir atış çekiminin kırmızı veya sarı olduğu durumlarda bile, zamanlanmamış bir atış çekiminden her zaman daha az hataya neden olacağı bir sorun.
  • Bir zamanlanmış incelikli atış için hata azaltma seviyesi şimdi diğer zamanlamalı çekimler için hata azaltma seviyesine paraleldir.

Aşağıda, aşağıdaki durumlarda Kevin De Bruyne tarafından alınan Yeşil Zamanlı Finesse Shots öncesi ve sonrası 100 örneğini görebilirsiniz (mavi çizgiler hedefe yapılan atışı temsil eder, ancak özellikle bir hedefe neden olmaz) : Sarı veya kırmızı zamanlı bir incelik atışının doğruluğu çok yüksek bulundu ve azaldı. Bu değişiklik, atılan gollerin sonuçlanmasına yol açan bu atış olasılığını etkileyecektir. 

Aşağıda, aşağıdaki durumlarda Kevin De Bruyne tarafından çekilen Sarı Zamanlı Finesse Shots öncesi ve sonrası 100 örneğini görebilirsiniz (mavi çizgiler hedefe yapılan atışı temsil eder, ancak özellikle bir hedefe neden olmaz) :


Aşağıda, aşağıdaki durumlarda Kevin De Bruyne tarafından çekilen Kırmızı Zamanlanmış Finesse Shots öncesi ve sonrası 100 örneğini görebilirsiniz (mavi çizgiler hedefe yapılan atışı temsil eder, ancak özellikle bir hedefe neden olmaz) :


Sarı veya kırmızı zamanlı incelik atışlarının top hızı çok yüksek bulundu ve düşürüldü. Bu değişiklik, atılan gollerin sonuçlanmasına yol açan bu atış olasılığını etkileyecektir.

Zamanlanmış Son İşlem Penceresi

Yeşil bir zamanlı çekim için Zamanlanmış Son İşlem penceresinin maksimum boyutu şimdi azaltılmıştır.
Bu değişikliklerin ümidi, oyuncuların uzun bir pasodan, bir çarpıdan veya bir koşu sırasında vurulduktan sonra bir şutu sıraya koyarken gelen yeşil zamanlı çekimleri elde etmek için çok kolay bulduğu durumları doğrudan ele almasıdır.
Bu değişikliğin etkisi, çekim yapmak için ilk düğmeye basma ve Zamanlanmış Sonlandırma işlemini yapmak için düğmeye basma arasındaki sürenin daha uzun olduğu çekimler üzerinde daha yüksek bir etkiye sahip olacaktır.
 • Örneğin, topun uzak bir mesafeden geldiği veya bir top sürme sırasında uzun süre vurulduktan sonra atış sırasına alınırken ilk kez yapılan bir atış.

Aşağıda, bu gibi durumlar için yeşil zamanlama örneğinin önceki ve sonraki örneklerini görebilirsiniz:

Sarı Zamanlanmış Çekim Verimliliği

Bu yeni güncelleme için sarı zamanlı çekim etkinliği azaldı. 

Sarı zamanlı atışların çok sık bir hedefle sonuçlandığına dair geri bildirim aldık ve bu tür atışların artık hatadan etkilenme olasılığının daha düşük olduğu, daha düşük doğruluk, top hızı ve top dönüşüyle ​​sonuçlanan daha tutarlı bir sonucu yansıtacak şekilde ayarlamalar yapıldı. . 

Aşağıda, Kevin De Bruyne (mavi çizgiler hedefte yapılan atımları temsil eder, ancak özellikle bir hedefe neden olmaz ) ile çekilen 100 sarı zamanlı (inceliksiz) atışı öncesi ve sonrası örneğini görebilirsiniz :


Powered Finesse çekimleri

Hem zamanlı hem de zamanlı olmayan çekimlerdeki yüksek güçlü incelikli çekimlerin etkinliğini azaltmıştır. 
Güçlü incelikli çekimlerin (hem zamanlanmış hem de zamanlanmamış) bir hedefe neden olduğu konusunda çok sık bir geri bildirim aldık ve bu tür atışların şimdi potansiyel olarak daha az hatayla sonuçlanabilecek hatalardan daha fazla etkilendiği durumlarda daha tutarlı bir sonuç yansıtacak şekilde düzeltmeler yapıldı. doğruluk, top hızı ve top dönüşü. 

Aşağıda, Kevin De Bruyne tarafından aşağıdaki durumlarda çekilen şutlardan önceki ve sonraki 100 örneğini görebilirsiniz (mavi çizgiler hedefteki vuruşu temsil eder, ancak özellikle bir hedefe neden olmaz) :

Yeşil zamanlama:Zamanlama yok:Gönderi çekimlerinin yakınında gelen kutusu

Ayrıca, fileyi doğru şekilde hedefleyen ve direk arkasına yakın bir yeri hedefleyen bir şutun, saldıran oyuncunun savunma baskısı altında olmadığı ve dengeyi bozmadığı bir çekim durumunda ağı kaçıracağı olasılığını azalttı. 

Bu değişiklik, Başlık Güncelleme 3'te yapılan değişikliğe daha da dayanmaktadır . 
Aşağıda, aşağıdaki durumlarda Neymar tarafından yapılan çekimlerden önceki ve sonraki 100 örneği görebilirsiniz (mavi çizgiler hedefte yapılan çekimleri temsil eder, ancak özellikle bir hedefe neden olmaz) ):


Soldan sağa: Yama # 3'ten önce, Yama # 3'ten sonra ve Yama # 7'den sonraKaleci hareketi

Bu yamada kaleci hareket hızı manuel hareketlerle kontrol edilirken düşürüldü. Açık oyun sırasında manüel hareket kullanılırken bunun etkisi daha yüksek ve set parçaları durumunda (köşeler ve serbest vuruşlar) daha düşük olacaktır. 

Kaleciler, sağ çubuk kontrolleri ile manuel hareketle kontrol edildiğinde artık hazır bir duruş sürdürecekler. 

İşte 8 benzeri bir rakamla ilerleyen Kaleci örneğinden önce ve sonra:


İşte kaleci yan yana hareket eden bir örnek öncesi ve sonrası:İşte Kaleci ileri ve geri hareket etme örneğinden önceki ve sonraki örnek:


Kariyer modu:

Son yamadan sonra, hem Yönetici hem de Oyuncu Kariyeri ile ilgili bir sorun oluştu, oyuncuların genel derecelendirmelerini yükseltemediler ve bunun yerine birden fazla ekranda -1 olarak gösterildiler. Bu sorun bugünün değişiklikleriyle çözüldü. 

Ayrıca aşağıdaki sorunları da ele aldık:
 • Oyuncu Kariyerinde, sezonun sonunda liginizde ilk sırada yer almak, The Win The League başarısını uygun bir şekilde ödüllendirmiyordu.
 • Emirates FA Cup Final karşılaşması, Premier League sezonunun final maçından bir gün önce planlanıyor.
  • Bu düzeltme mevcut Kariyer Modu kaydetme dosyalarını etkilemez, yalnızca yeni Kariyer Modu kaydetme dosyalarını etkiler.

Profesyonel Kulüpler:

Aşağıdaki değişiklikler yapıldı:
 • Pro Clubs oyuncularına, pozisyona kilitlenmiş bir kişi tarafından kontrol edildiğinde uygulanan yorgunluk azaltma, oyunculara 'Herhangi Bir' üzerinde oynayan bir kişi tarafından kontrol edildiğinde de uygulanmıştır.
Aşağıdaki sorunlara değinildi:
 • Profesyonel Kulüplerde, Kulüp Kadrosu ekranı, kulübün her bir üyesinin istatistiklerini ekranın sol tarafındaki panelde göstermiyordu.
 • Bazen Pro Clubs Sanal Pro'nun, Pro Clubs hub ekranlarında görüntülendiğinde genel derecelendirmesi hatalıydı.
  • Maç akışının sonu da dahil olmak üzere bir maçta gösterilen genel puan doğruydu.
  • Oyun sırasında kullanılan genel değerlendirme de doğruydu, bu yüzden bu sadece görsel bir konuydu.
  • Bu sorundan etkilenen oyuncular için, Pro Kulüpler merkezinde görüntülendiğinde Sanal Pro'nuzun genel derecelendirmesini, başlık güncellemesinden önceki seviyenin altında görebilirsiniz.
   • Oyunda kullanılan ve bir maç sırasında gösterilen genel değerlendirme aynı kalmalıdır.
FIFA 19 Title Update 7 FIFA 19 Title Update 7 Reviewed by Fifayama on Ocak 22, 2019 Rating: 5

2 yorum